یه روش دیگه برای باز کردن قفل گوشی که فراموش شده اینه که یه کاستوم رکاوری روش نصب کنید - طبق مدل گوشی- و با اون تنظیمات و بدون پاک شدن پارتیشن اطلاعات گوشی رست کنید تا قفل از بین بره.

برای این کار من samsung Galaxy tab s رو انتخاب کردم و مراحل رو روش اجرا کردم و جواب گرفتم.

و برای شما هم مینویسم که چکار کردم تا یاد گرفته و ول دربیاورید با این روش!!!-برای این کار مبلغ حداقل 50 هزار تومان میگیرن تعمیر کارا(صرفا جهت اطلاع-

خب ابتدا باید نرم افزار های زیر رو دانلود کنید:

بعد از نصب همه موارد بالا باید به download mode گوشی برین ، حالا چطوری ؟

گوشی رو خاموش کرده و دکمه های ولوم پایین و home و power رو باهم نگهدارید تا به قسمت دانلود مود بره و بعد continue رو بزنید

در این قسمت گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید تا بشناسه و اگه نشناسه حتما درایور ها رو درست نصب نکردین.

حالا برنامه odin که دانلود کرده بودین رو اجرا کنید و میبینید که جعبه ID:COMبه رنگ زرده - اگه گوشی درست به کامپیوتر وصل شده باشه-

فایل  twrp دانلود شده رو اکستراکت کنید و از نرم افزار odin و قسمت AP فایل موجود داخل آرشیو رو انتخاب کنید.

از قسمت تنظیمات odin ،گزینهAuto Rebootو غیر فعال  F. Reset Timeرو فعال کنید

حالا start رو بزنید و گوشی شما فلش میشه و منتظر success باشید.

بعد گوشی رو خاموش کنید و وقتی میرید به قسمت رکاوری - گرفتن دکمه های ولوم بالا و home و پاور با هم-

میبینید که کاستوم رکاوری اجرا میشه و از اونجا به قسمت wipe و factory reset رو به راست بکشید

با این کار اونچه در داخل گوشی هست مثل عکس و فیلم ها حفظ میشه و سیستم عامل  رست میشه و پسورد پاک میشه.

25 گنج بزرگ دنیا از زبان امام صادق علیه السلام

چقدر به امام نیاز داری؟

باز کردن قفل گوشی آندروید بدون از دست دادن اطلاعات بدون روت

رو ,گوشی ,قسمت ,میشه ,odin ,دانلود ,میشه و ,گوشی رو ,به قسمت ,کنید و ,این کار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چیبین پلاک ۷۳ تولید و نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی خانه و خانه داری 09122179624 bocce ball iranباچیبال مناسب برای همه افراد دنیای تکنولوژی منتظران مهدی ، اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا دانشنامه سم شناسی بپاک